CLB800M12HM3P
DigiKey raktári szám
1697-CLB800M12HM3P-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CLB800M12HM3P
Leírás
SIC MODULE, 800 A, 1200 V, 62 MM
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
MOSFET tömb 1200V (1,2kV) 1,051kA (Tc) 2540W (Tc) lemezre szerelhető
Kategória
Rds On (max.) / Id, Ugs
1,7mOhm / 800A, 15V
Gyártó
Wolfspeed, Inc.
Ugs(th) (Max) / Id
3,9V / 255mA
Csomagolás
Doboz
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
2784nC / 15V
Alkatrész státusza
Aktív
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
94900pF / 800V
Technológia
Szilícium-karbid (SiC)
Max. teljesítmény
2540W (Tc)
Konfiguráció
2 N-csatornás, közös source (félhíd)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 175°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
1200V (1,2kV)
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Drain áram (Id) 25°C-on