CAB450M12XM3
DigiKey raktári szám
1697-CAB450M12XM3-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CAB450M12XM3
Leírás
MOSFET 2N-CH 1200V 450A MODULE
Részletes leírás
MOSFET tömb 1200V (1,2kV) 450A 850W lemezre szerelhető modul
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
3,6V / 132mA
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
1330nC / 15V
Csomagolás
Doboz
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
38000pF / 800V
Alkatrész státusza
Aktív
Max. teljesítmény
850W
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 175°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
1200V (1,2kV)
Tokozás
modul
Drain áram (Id) 25°C-on
450A
Gyártói tokozás
modul
Rds On (max.) / Id, Ugs
3,7mohm / 450A, 15V