Q6016LH3TP
DigiKey raktári szám
F7286-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
Q6016LH3TP
Leírás
TRIAC ALTERNSTR 600V 16A TO220AB
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Triak Alternistor - védőáramkör nélkül 600 V 16 A Furatszerelt TO-220AB-L
Kategória
Max. gyújtóáram (Igt)
20 mA
Gyártó
Littelfuse Inc.
Max. tartóáram (Ih)
35 mA
Csomagolás
Csőtár
Konfiguráció
egyszeres
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Triak típusa
Alternistor - védőáramkör nélkül
Rögzítés módja
Furatszerelt
Záróirányú feszültség
600 V
Tokozás
TO-220-3 izolált fül
Nyitóirányú áram - It (RMS) (max.)
16 A
Gyártói tokozás
TO-220AB-L
Max. gyújtófeszültség (Ugt)
1.3 V
Alap típusszám
Nem ismétlődő áramlökés 50, 60Hz (Itsm)
167A, 200A