RFCMF1220100M4T
DigiKey raktári szám
1292-1030-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
1292-1030-1-ND - Vágott szalag (CT)
1292-1030-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RFCMF1220100M4T
Leírás
CMC 200MA 2LN 120 OHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 120 Ohms @ 100 MHz 200mA DCR 2,5ohm
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RFCMF1220100M4T modellek
Kategória
Névleges áram (max.)
200mA
Gyártó
Walsin Technology Corporation
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
2,5ohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,047" H. x 0,079" Sz. (1,20mm x 2,00mm)
Szűrő típusa
Jelvezeték
Max. magasság
0,047" (1,20mm)
Vonalak száma
2
Tokozás
0508 (1220 metrikus), 4 kivezetéses
Impedancia / frekvencia
120 Ohms @ 100 MHz