RFCMF1220100M3T
DigiKey raktári szám
1292-1029-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
1292-1029-1-ND - Vágott szalag (CT)
1292-1029-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RFCMF1220100M3T
Leírás
CMC 300MA 2LN 80 OHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 80 Ohms @ 100 MHz 300mA DCR 1,5ohm
Kategória
Névleges áram (max.)
300mA
Gyártó
Walsin Technology Corporation
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
1,5ohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,047" H. x 0,079" Sz. (1,20mm x 2,00mm)
Szűrő típusa
Jelvezeték
Max. magasság
0,047" (1,20mm)
Vonalak száma
2
Tokozás
0508 (1220 metrikus), 4 kivezetéses
Impedancia / frekvencia
80 Ohms @ 100 MHz