0603N4R7C101CT megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Würth Elektronik
Raktáron: 6 161
Adatlap
YAGEO
Raktáron: 0
Adatlap
KEMET
KEMET
TDK
YAGEO
TDK
Murata Electronics
Murata Electronics
Cal-Chip Electronics, Inc.
Cal-Chip Electronics, Inc.
4.7 pF ±0,25pF 100V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 0603 (1608 metrikus)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
0603N4R7C101CT
DigiKey raktári szám
1292-0603N4R7C101CTTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
0603N4R7C101CT
Leírás
CAP CER 4.7PF 100V C0G/NP0 0603
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
0603N4R7C101CT modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Tűrés
±0,25pF
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,034" (0,87mm)