GMC10CG4R7C100NTD
DigiKey raktári szám
4713-GMC10CG4R7C100NTDTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
4713-GMC10CG4R7C100NTDCT-ND - Vágott szalag (CT)
4713-GMC10CG4R7C100NTDDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
GMC10CG4R7C100NTD
Leírás
CAP0603 COG 4.7PF .25PF 100V
Részletes leírás
4.7 pF ±0,25pF 100V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 0603 (1608 metrikus)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Tűrés
±0,25pF
Vastagság (max.)
0,035" (0,90mm)