0603N330G101CT megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Walsin Technology Corporation
Raktáron: 0
Adatlap
KEMET
Raktáron: 0
Adatlap
KEMET
YAGEO
Murata Electronics
Murata Electronics
Cal-Chip Electronics, Inc.
Cal-Chip Electronics, Inc.
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
33 pF ±2% 100V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 0603 (1608 metrikus)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
0603N330G101CT
DigiKey raktári szám
1292-0603N330G101CTTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
0603N330G101CT
Leírás
CAP CER 33PF 100V C0G/NP0 0603
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
0603N330G101CT modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Tűrés
±2%
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,034" (0,87mm)