GRM1885C2A330GA01D | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | GRM1885C2A330GA01D |
Leírás | CAP CER 33PF 100V C0G/NP0 0603 |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 33 pF ±2% 100V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 0603 (1608 metrikus) |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | GRM1885C2A330GA01D modellek |
Kategória | Hőmérsékleti koefficiens |
Gyrt. | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 125°C |
Sorozat | Felhasználás |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Rögzítés módja |
Alkatrész státusza Új tervekhez nem ajánlott | Tokozás 0603 (1608 metrikus) |
Kapacitás | Méretek 0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm) |
Tűrés ±2% | Vastagság (max.) 0,035" (0,90mm) |