0402B471K101CT megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
YAGEO
Raktáron: 5 980
Adatlap
YAGEO
Raktáron: 37 483
Adatlap
Murata Electronics
Murata Electronics
Taiyo Yuden
Taiyo Yuden
KYOCERA AVX
470 pF ±10% 100V Kerámia kondenzátor X7R 0402 (1005 metrikus)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
0402B471K101CT
DigiKey raktári szám
1292-0402B471K101CTTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
0402B471K101CT
Leírás
CAP CER
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
0402B471K101CT modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Felhasználás
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Kapacitás
Tokozás
0402 (1005 metrikus)
Tűrés
±10%
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,022" (0,55mm)