MCASH105SB7471KFCA01 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Taiyo Yuden
Raktáron: 29 115
Adatlap
Taiyo Yuden
Raktáron: 7 620
Adatlap
YAGEO
Murata Electronics
Murata Electronics
470 pF ±10% 100V Kerámia kondenzátor X7R 0402 (1005 metrikus)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
MCASH105SB7471KFCA01
DigiKey raktári szám
587-MCASH105SB7471KFCA01TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
MCASH105SB7471KFCA01
Leírás
CAP CER 470PF 100V X7R 0402
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
MCASH105SB7471KFCA01 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)
Tűrés
±10%
Vastagság (max.)
0,022" (0,55mm)