0201N0R9B250CT megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Walsin Technology Corporation
Raktáron: 0
Adatlap
KYOCERA AVX
Raktáron: 0
Adatlap
TDK
KEMET
YAGEO
YAGEO
Murata Electronics
Murata Electronics
0.9 pF ±0,1pF 25V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 0201 (0603 metrikus)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
0201N0R9B250CT
DigiKey raktári szám
1292-0201N0R9B250CTTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
0201N0R9B250CT
Leírás
CAP CER 0.9PF 25V C0G/NP0 0201
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
0201N0R9B250CT modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Felhasználás
Tűrés
±0,1pF
Méretek
0,024" H. x 0,012" Sz. (0,60mm x 0,30mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,013" (0,33mm)