RF03N0R9B250CT megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
KEMET
Raktáron: 20 148
Adatlap
0.9 pF ±0,1pF 25V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 0201 (0603 metrikus)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
RF03N0R9B250CT
DigiKey raktári szám
1292-RF03N0R9B250CTTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
RF03N0R9B250CT
Leírás
CAP CER 0.9PF 25V C0G/NP0 0201
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Tulajdonságok
Nagy Q, alacsony veszteségű, ultraalacsony ESR
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Felhasználás
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Kapacitás
Tokozás
0201 (0603 metrikus)
Tűrés
±0,1pF
Méretek
0,024" H. x 0,012" Sz. (0,60mm x 0,30mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,013" (0,33mm)