Y1453500R000V9L nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
VPG Foil Resistors
Raktáron: 0
500 Ohms ±0,005% 0,6W Furatszerelt ellenállás Radiális nedvességálló, nem induktív fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
Y1453500R000V9L
DigiKey raktári szám
Y1453-500A-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
Y1453500R000V9L
Leírás
RES 500 OHM 0.6W 0.005% RADIAL
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
Y1453500R000V9L modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±0,2ppm/°C
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Méretek
0,300" H. x 0,105" Sz. (7,62mm x 2,67mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,336" (8,53mm)