Y1445500R000V9L megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
VPG Foil Resistors
Raktáron: 0
Adatlap
Ehhez nincs kép: Y1445500R000V9L
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
Y1445500R000V9L
DigiKey raktári szám
Y1445500R000V9L-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
Y1445500R000V9L
Leírás
RES 500 OHM 0.005% 0.6W RADIAL
Gyártói standard átfutási idő
27 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
500 Ohms ±0,005% 0,6W Furatszerelt ellenállás Radiális nedvességálló, nem induktív fémfólia
Kategória
Összetétel
Gyrt.
Tulajdonságok
nedvességálló, nem induktív
Sorozat
Hőmérsékleti koefficiens
±0,2ppm/°C
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Ellenállás
Méretek
0,300" H. x 0,105" Sz. (7,62mm x 2,67mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,336" (8,53mm)