CNX722C200FVT
CNX722C200FVT
DigiKey raktári szám
CNX722C200FVT-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CNX722C200FVT
Leírás
LED PNL IND RED 25.60MM SLDR
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
LED Jelzőlámpa piros 5V ~ 28V 20mA Forrasztószem
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CNX722C200FVT modellek
Kategória
Áram
20mA
Gyártó
Visual Communications Company - VCC
Panelkivágás formája
Kerek
Sorozat
Panelkivágás mérete
0,88" (22,35mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Lencse mérete
25,60mm átmérő
Alkatrész státusza
Aktív
Lencse formája
Kerek kupolás felső résszel
Típus
LED
Fényerősség
1300mcd ~ 1900mcd
Lámpa színe
piros
Végződtetés módja
Forrasztószem
Minősítések
DC
Védettség
IP67, NEMA 6P
Feszültség
5V ~ 28V