Q8P1CXXG24E
DigiKey raktári szám
679-1536-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
Q8P1CXXG24E
Leírás
LED PNL IND GREEN DIFF 5MM SLDR
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
LED Jelzőlámpa zöld diffúz 100° 24V 20mA Forrasztószem
Kategória
Áram
20mA
Gyártó
APEM Inc.
Panelkivágás formája
Kerek
Sorozat
Panelkivágás mérete
0,31" (7,87mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Lencse mérete
5mm, T-1 3/4
Alkatrész státusza
Aktív
Lencse formája
Kerek kupolás felső résszel
Típus
LED
Fényerősség
60mcd
Lámpa színe
zöld
Fényszög
100°
Lencse színe
zöld
Végződtetés módja
Forrasztószem
Lencse fényáteresztő képessége
diffúz
Védettség
IP67
Minősítések
DC
Alap típusszám
Feszültség
24V