CMD15-21VYC/TR8
DigiKey raktári szám
L62207TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
L62207CT-ND - Vágott szalag (CT)
L62207DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CMD15-21VYC/TR8
Leírás
LED YELLOW CLEAR 1206 SMD
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
sárga LED jelzőlámpa - diszkrét 2V 1206 (3216 metrikus)
EDA / CAD modellek
CMD15-21VYC/TR8 modellek
Kategória
Lencse mérete
2,00mm x 1,50mm
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (tip.)
2V
Sorozat
Üzemi áram
20mA
Csúcs hullámhossz
591nm
Lencse színe
Színtelen
Méretek
3,20mm H. x 1,50mm Sz.
Lencse fényáteresztő képessége
átlátszó
Max. magasság
1,10mm