CMD15-21VGD/TR8
DigiKey raktári szám
L62305TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
L62305CT-ND - Vágott szalag (CT)
L62305DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CMD15-21VGD/TR8
Leírás
LED GREEN DIFFUSED 1206 SMD
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
zöld LED jelzőlámpa - diszkrét 2V 1206 (3216 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CMD15-21VGD/TR8 modellek
Kategória
Lencse mérete
2,00mm x 1,50mm
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (tip.)
2V
Sorozat
Üzemi áram
20mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Csúcs hullámhossz
573nm
Szín
Tokozás
1206 (3216 metrikus)
Konfiguráció
standard
Gyártói tokozás
Lencse színe
zöld
Méretek
3,20mm H. x 1,50mm Sz.
Lencse fényáteresztő képessége
diffúz
Max. magasság
1,10mm