T59EE226M063C0100
DigiKey raktári szám
718-2254-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
718-2254-1-ND - Vágott szalag (CT)
718-2254-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
T59EE226M063C0100
Leírás
CAP TANT POLY 22UF 63V 2917
Gyártói standard átfutási idő
53 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
22 µF öntött Tantál-polimer kondenzátor 63 V 2917 (7343 metrikus) 100mohm / 100kHz
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
T59EE226M063C0100 modellek
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
100mohm / 100kHz
Gyártó
Vishay
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 105°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
2917 (7343 metrikus)
Kapacitás
22 µF
Méretek
0,287" H. x 0,169" Sz. (7,30mm x 4,30mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,169" (4,30mm)
Névleges feszültség
63 V