PTS1206M2B500RP500 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Vishay
Raktáron: 0
Adatlap
Vishay
Raktáron: 0
Adatlap
RTD Platina (Pt) 3850ppm/°C 1206 (3216 metrikus)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
Resistors: Hands on Electronic Simulation of an Optimized Linear Output Temperature Sensing Circuit
PTS1206M2B500RP500
DigiKey raktári szám
749-PTS1206M2B500RP500TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
PTS1206M2B500RP500
Leírás
SENSOR RTD 1206
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
PTS1206M2B500RP500 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C
Gyártó
Végződtetés
SMD (SMT) érintkezők
Sorozat
Hőmérsékleti koefficiens
3850ppm/°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Áram
0.4 mA
Felületszerelt
Ellenállás 0°C-on
500 Ohms
Típusjelölés
autóipar
Ellenállás tolerancia
±0,6%