PTS1206M1B500RPU00 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Vishay
Raktáron: 0
Adatlap
RTD Platina (Pt) 3850ppm/°C 1206 (3216 metrikus)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
Resistors: Hands on Electronic Simulation of an Optimized Linear Output Temperature Sensing Circuit
PTS1206M1B500RPU00
DigiKey raktári szám
PTS1206M1B500RPU00-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PTS1206M1B500RPU00
Leírás
SENSOR RTD 500OHM 1206
Gyártói standard átfutási idő
23 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
PTS1206M1B500RPU00 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C
Gyártó
Vishay
Végződtetés
SMD (SMT) érintkezők
Sorozat
Hőmérsékleti koefficiens
3850ppm/°C
Csomagolás
Doboz
Áram
0.4 mA
Felületszerelt
Ellenállás 0°C-on
500 Ohms
Típusjelölés
autóipar
Ellenállás tolerancia
±0,3%