PTS0805M2B100RPU00 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Vishay
Raktáron: 0
Adatlap
Vishay
Raktáron: 1 108
Adatlap
RTD Platina (Pt) 3850ppm/°C 0805 (2012 metrikus)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
Resistors: Hands on Electronic Simulation of an Optimized Linear Output Temperature Sensing Circuit
PTS0805M2B100RPU00
DigiKey raktári szám
PTS0805M2B100RPU00-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PTS0805M2B100RPU00
Leírás
SENSOR RTD 100OHM 0805
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
PTS0805M2B100RPU00 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C
Hőmérsékleti koefficiens
3850ppm/°C
Csomagolás
Doboz
Áram
1 mA
Felületszerelt
Ellenállás 0°C-on
100 Ohms
Ellenállás tolerancia
±0,6%