PTS0805M2B100RP100 | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | PTS0805M2B100RP100 |
Leírás | SENSOR RTD 100OHM 0805 |
Gyártói standard átfutási idő | 23 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | RTD Platina (Pt) 3850ppm/°C 0805 (2012 metrikus) |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | PTS0805M2B100RP100 modellek |
Kategória | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 175°C |
Gyártó Vishay | Végződtetés SMD (SMT) érintkezők |
Sorozat | Hőmérsékleti koefficiens 3850ppm/°C |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Áram 1 mA |
Alkatrész státusza Aktív | Rögzítés módja Felületszerelt |
Ellenállás 0°C-on 100 Ohms | Típusjelölés autóipar |
Ellenállás tolerancia ±0,6% | Minősítés AEC-Q200 |