MFU0805FF01250P100
DigiKey raktári szám
MFU08051.25TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
MFU08051.25CT-ND - Vágott szalag (CT)
MFU08051.25DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MFU0805FF01250P100
Leírás
FUSE BOARD MNT 1.25A 32VDC 0805
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1.25 A AC 32 V DC biztosíték Áramköri lapra rögzíthető (a biztosító dugós változat kivételével) Felületszerelt 0805 (2012 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MFU0805FF01250P100 modellek
Kategória
Válaszidő
Gyors
Gyrt.
Tokozás
Sorozat
Megszakítóképesség / névleges feszültség
50A
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Joule-integrál (I²t)
0.004
Alkatrész státusza
Aktív
Tanúsítvány
UL
Rögzítés módja
Felületszerelt
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Biztosíték típusa
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. x 0,018" M. (2,00mm x 1,25mm x 0,45mm)
Névleges áram (Amper)
DC hidegellenállás
0.125 Ohms