A768MS108M1CLAE015
DigiKey raktári szám
399-A768MS108M1CLAE015TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
399-A768MS108M1CLAE015CT-ND - Vágott szalag (CT)
399-A768MS108M1CLAE015DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
A768MS108M1CLAE015
Leírás
CAP ALUM POLY 1000UF 20% 16V SMD
Részletes leírás
1000 µF 16 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 15mohm 2000 óra / 125°C
EDA / CAD modellek
A768MS108M1CLAE015 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Felhasználás
univerzális
Sorozat
Búgóáram (alacsony frekvencián)
135 mA @ 120 Hz
Búgóáram (magas frekvencián)
2.7 A @ 100 kHz
Méretek
0,394" átmérő (10,00mm)
Max. magasság (beültetve)
0,500" (12,70mm)
Kapacitás
1000 µF
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,406" H. x 0,406" Sz. (10,30mm x 10,30mm)
Tűrés
±20%
Névleges feszültség
16 V
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
15mohm
Alap típusszám
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 125°C