ACASA2001S2001P1AT
DigiKey raktári szám
749-1034-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
749-1034-1-ND - Vágott szalag (CT)
749-1034-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ACASA2001S2001P1AT
Leírás
RES ARRAY 4 RES 2K OHM 1206
Gyártói standard átfutási idő
38 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2k Ohm ±0,1% 125mW Teljesítményveszteség elemenként izolált 4 Ellenállás háló/tömb ±25ppm/°C 1206 (3216 metrikus), Konvex, hosszú oldalsó kontaktusok
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ACASA2001S2001P1AT modellek
Kategória
Érintkezők száma
8
Gyártó
Vishay
Teljesítményveszteség elemenként
125mW
Sorozat
Hőmérsékleti koefficiens
±25ppm/°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Alkatrész státusza
Aktív
Típusjelölés
autóipar
Áramkör típusa
izolált
Minősítés
AEC-Q200
Ellenállás (Ohm)
2k
Felhasználás
Feszültségosztó (egyeztetett TCR)
Tűrés
±0,1%
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ellenállások száma
4
Tokozás
1206 (3216 metrikus), Konvex, hosszú oldalsó kontaktusok
Ellenállás-egyezési arány
±0,05%
Méretek
0,126" H. x 0,059" Sz. (3,20mm x 1,50mm)
Resistor-Ratio-Drift
±15ppm/°C
Max. magasság (beültetve)
0,022" (0,55mm)