REF35125QDBVRQ1
DigiKey raktári szám
296-REF35125QDBVRQ1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-REF35125QDBVRQ1CT-ND - Vágott szalag (CT)
296-REF35125QDBVRQ1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
REF35125QDBVRQ1
Leírás
AUTOMOTIVE, 650-NA QUIESCENT CUR
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Sorozat Referenciafeszültség IC ±0,05% SOT-23-6
Kategória
Zaj (0,1Hz ~ 10Hz)
3,3ppmp-p
Gyártó
Texas Instruments
Zaj (10Hz ~ 10kHz)
0,7ppmrms
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Bemeneti feszültség
1,5V ~ 6V
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi áram
2,9µA
Referencia típusa
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TA)
Kimenet típusa
rögzített
Típusjelölés
autóipar
Kimeneti feszültség (min.)
1,25V
Minősítés
AEC-Q100
Kimeneti áram
10 mA
Rögzítés módja
Felületszerelt
Tűrés
±0,05%
Tokozás
SOT-23-6
Hőmérsékleti koefficiens
15ppm/°C