VJ1206Y822JXBMP megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Upgrade
Vishay Vitramon
Raktáron: 0
Adatlap
Upgrade
Vishay Vitramon
Raktáron: 0
Adatlap
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Direct
KEMET
8200 pF ±5% 100V Kerámia kondenzátor X7R 1206 (3216 metrikus)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
VJ1206Y822JXBMP
DigiKey raktári szám
VJ1206Y822JXBMP-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
VJ1206Y822JXBMP
Leírás
CAP CER 8200PF 100V X7R 1206
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
VJ1206Y822JXBMP modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Tűrés
±5%
Vastagság (max.)
0,067" (1,70mm)