VJ1206Y822JXCMC megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Vishay Vitramon
Raktáron: 0
Adatlap
Vishay Vitramon
Raktáron: 0
Adatlap
8200 pF ±5% 200V Kerámia kondenzátor X7R 1206 (3216 metrikus)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
VJ1206Y822JXCMC
DigiKey raktári szám
VJ1206Y822JXCMC-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
VJ1206Y822JXCMC
Leírás
CAP CER 8200PF 200V X7R 1206
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
VJ1206Y822JXCMC modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Tűrés
±5%
Vastagság (max.)
0,067" (1,70mm)