VJ0805A681KXCAT megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Upgrade
Vishay Vitramon
Raktáron: 0
Adatlap
Upgrade
Vishay Vitramon
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Similar
Paraméterek tekintetében egyenértékű
680 pF ±10% 200V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 0805 (2012 metrikus)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
VJ0805A681KXCAT
DigiKey raktári szám
VJ0805A681KXCAT-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
VJ0805A681KXCAT
Leírás
CAP CER 680PF 200V C0G/NP0 0805
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
VJ0805A681KXCAT modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Tűrés
±10%
Vastagság (max.)
0,057" (1,45mm)