VJ0805Y681JXCMP megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Vishay Vitramon
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Vishay Vitramon
Raktáron: 0
Adatlap
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Direct
KEMET
680 pF ±5% 200V Kerámia kondenzátor X7R 0805 (2012 metrikus)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
VJ0805Y681JXCMP
DigiKey raktári szám
VJ0805Y681JXCMP-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
VJ0805Y681JXCMP
Leírás
CAP CER 680PF 200V X7R 0805
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
VJ0805Y681JXCMP modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Tűrés
±5%
Vastagság (max.)
0,057" (1,45mm)