VJ0603Y105KXJCW1BC
DigiKey raktári szám
720-1852-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
720-1852-1-ND - Vágott szalag (CT)
720-1852-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
VJ0603Y105KXJCW1BC
Leírás
CAP CER 1UF 16V X7R 0603
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1 µF ±10% 16V Kerámia kondenzátor X7R 0603 (1608 metrikus)
EDA / CAD modellek
VJ0603Y105KXJCW1BC modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Tűrés
±10%
Vastagság (max.)
0,036" (0,92mm)