0603YC105KAT4A
DigiKey raktári szám
478-KGM15BR71C105KMTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
478-KGM15BR71C105KMCT-ND - Vágott szalag (CT)
478-KGM15BR71C105KMDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
0603YC105KAT4A
Leírás
CAP CER 1UF 16V X7R 0603
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1 µF ±10% 16V Kerámia kondenzátor X7R 0603 (1608 metrikus)
EDA / CAD modellek
0603YC105KAT4A modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Méretek
0,063" H. x 0,032" Sz. (1,60mm x 0,81mm)
Tűrés
±10%
Vastagság (max.)
0,039" (1,00mm)