C0603C102G5GACTU
DigiKey raktári szám
399-C0603C102G5GACTUTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
399-C0603C102G5GACTUCT-ND - Vágott szalag (CT)
399-C0603C102G5GACTUDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
C0603C102G5GACTU
Leírás
CAP CER 1000PF 50V C0G/NP0 0603
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1000 pF ±2% 50V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 0603 (1608 metrikus)
EDA / CAD modellek
C0603C102G5GACTU modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Tulajdonságok
alacsony ESL
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Tűrés
±2%
Vastagság (max.)
0,034" (0,87mm)