T55V107M016C0050
DigiKey raktári szám
718-2109-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
718-2109-1-ND - Vágott szalag (CT)
718-2109-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
T55V107M016C0050
Leírás
CAP TANT POLY 100UF 16V 2917
Gyártói standard átfutási idő
99 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
100 µF öntött Tantál-polimer kondenzátor 16 V 2917 (7343 metrikus) 50mohm / 100kHz
EDA / CAD modellek
T55V107M016C0050 modellek
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
50mohm / 100kHz
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Tokozás
2917 (7343 metrikus)
Méretek
0,287" H. x 0,169" Sz. (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitás
100 µF
Max. magasság (beültetve)
0,079" (2,00mm)
Tűrés
±20%
Gyártói méretjelölés
V
Névleges feszültség
16 V