PTMIC107YT050
DigiKey raktári szám
4713-PTMIC107YT050TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
4713-PTMIC107YT050CT-ND - Vágott szalag (CT)
4713-PTMIC107YT050DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PTMIC107YT050
Leírás
PTANT 20% 16V 100UF Y LSR 50
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
100 µF öntött Tantál-polimer kondenzátor 16 V 2917 (7343 metrikus) 50mohm / 100kHz
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
50mohm / 100kHz
Gyártó
Cal-Chip Electronics, Inc.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Sorozat
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 105°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
2917 (7343 metrikus)
Kapacitás
100 µF
Méretek
0,287" H. x 0,169" Sz. (7,30mm x 4,30mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,079" (2,00mm)
Névleges feszültség
16 V