T55P475M010C0200
DigiKey raktári szám
718-2070-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
718-2070-1-ND - Vágott szalag (CT)
718-2070-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
T55P475M010C0200
Leírás
CAP TANT POLY 4.7UF 10V 0805
Gyártói standard átfutási idő
37 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
4.7 µF öntött Tantál-polimer kondenzátor 10 V 0805 (2012 metrikus) 200mohm / 100kHz
EDA / CAD modellek
T55P475M010C0200 modellek
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
200mohm / 100kHz
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Kapacitás
4.7 µF
Max. magasság (beültetve)
0,047" (1,20mm)
Tűrés
±20%
Gyártói méretjelölés
P
Névleges feszültség
10 V