LT1963AEST-3.3#PBF
DigiKey raktári szám
505-LT1963AEST-3.3#PBF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LT1963AEST-3.3#PBF
Leírás
IC REG LIN 3.3V 1.5A SOT-223-3
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 1,5A SOT-223-3
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
LT1963AEST-3.3#PBF modellek
Kategória
Nyugalmi áram (Iq)
1.5 mA
Gyrt.
Max. üzemi áram
120 mA
Csomagolás
Csőtár
PSRR
63dB (120Hz)
Alkatrész státusza
Aktív
Vezérlési funkciók
engedélyezés
Kimeneti polaritás
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet, fordított polaritás
Kimenet típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Szabályozók száma
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Bemeneti feszültség (max.)
20V
Tokozás
TO-261-4, TO-261AA
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Gyártói tokozás
SOT-223-3
Dropout feszültség (max.)
0,55V / 1,5A