293D477X0004D2TE3 | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | 293D477X0004D2TE3 |
Leírás | CAP TANT 470UF 20% 4V 2917 |
Gyártói standard átfutási idő | 31 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 470 µF öntött Tantál kondenzátorok 4 V 2917 (7343 metrikus) 600mohm |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | 293D477X0004D2TE3 modellek |
Kategória | Ekvivalens soros ellenállás (ESR) 600mohm |
Gyrt. | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 125°C |
Sorozat | Rögzítés módja Felületszerelt |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) | Tokozás 2917 (7343 metrikus) |
Alkatrész státusza Aktív | Méretek 0,287" H. x 0,169" Sz. (7,30mm x 4,30mm) |
Kapacitás | Max. magasság (beültetve) 0,122" (3,10mm) |
Tűrés ±20% | Gyártói méretjelölés D |
Névleges feszültség 4 V | Tulajdonságok univerzális |