TAJD477M004RNJ megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
Vishay Sprague
Raktáron: 0
Adatlap
Direct
KEMET
Raktáron: 0
Adatlap
470 µF öntött Tantál kondenzátorok 4 V 2917 (7343 metrikus) 900mohm
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
TAJD477M004RNJ
DigiKey raktári szám
TAJD477M004RNJ-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
TAJD477M004RNJ
Leírás
CAP TANT 470UF 20% 4V 2917
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
TAJD477M004RNJ modellek
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
900mohm
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Rögzítés módja
Felületszerelt
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Tokozás
2917 (7343 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,287" H. x 0,169" Sz. (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,114" (2,90mm)
Tűrés
±20%
Gyártói méretjelölés
D
Névleges feszültség
4 V