293D477X0004D2TE3 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Upgrade
Vishay Sprague
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Vishay Sprague
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Direct
KEMET
Direct
KYOCERA AVX
470 µF öntött Tantál kondenzátorok 4 V 2917 (7343 metrikus) 600mohm
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
293D477X0004D2TE3
DigiKey raktári szám
718-293D477X0004D2TE3TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
718-293D477X0004D2TE3CT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
293D477X0004D2TE3
Leírás
CAP TANT 470UF 20% 4V 2917
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
293D477X0004D2TE3 modellek
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
600mohm
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Méretek
0,287" H. x 0,169" Sz. (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,122" (3,10mm)
Tűrés
±20%
Gyártói méretjelölés
D
Névleges feszültség
4 V