657BR0203
DigiKey raktári szám
657BR0203-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
657BR0203
Leírás
POT 20K OHM 1W PLASTIC LINEAR
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
20k Ohm 1 Rész lineáris panelre szerelhető Potenciométer Nincs 1.0 Kierros Vezetőképes műanyag 1W Forrasztószem
Kategória
Pályák száma
1
Gyártó
Vishay Spectrol
Potenciométer típusa
Felhasználó által definiált
Sorozat
Hőmérsékleti koefficiens
±600ppm/°C
Csomagolás
Ömlesztve
Elforgatás
250°
Alkatrész státusza
Aktív
Ellenállás anyaga
Vezetőképes műanyag
Ellenállás (Ohm)
20k
Végződtetés módja
Forrasztószem
Tűrés
±20%
Működtető elem típusa
Kerek
Teljesítmény (Watt)
1W
Működtető elem hossza
0,875" (22,23mm)
Beépített kapcsoló
Nincs
Működtető elem átmérője
0,2497" (6,34mm)
Fordulatok száma
1.0
Hüvely menete
Tulajdonságok
zárt
Rögzítés módja
panelre szerelhető
Potenciométer típusa
lineáris
Ház mérete
Négyszögletes - 0,687" x 0,622" előlap (17,46mm x 15,81mm)