534B1203JC
534B1203JC
534B1203JC
DigiKey raktári szám
534B1203JC-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
534B1203JC
Leírás
POT 20K OHM 2W WIREWOUND LINEAR
Gyártói standard átfutási idő
46 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
20k Ohm 1 Rész lineáris panelre szerelhető Potenciométer Nincs 10.0 Kierros huzaltekercselésű 2W Forrasztószem
Kategória
Potenciométer típusa
Felhasználó által definiált
Gyártó
Vishay Spectrol
Hőmérsékleti koefficiens
20ppm/°C
Sorozat
Elforgatás
3600°
Csomagolás
Ömlesztve
Ellenállás anyaga
huzaltekercselésű
Alkatrész státusza
Aktív
Végződtetés módja
Forrasztószem
Ellenállás (Ohm)
20k
Működtető elem típusa
hornyolt
Tűrés
±5%
Működtető elem hossza
0,812" (20,63mm)
Teljesítmény (Watt)
2W
Működtető elem átmérője
0,2497" (6,34mm)
Beépített kapcsoló
Nincs
Hüvely menete
Fordulatok száma
10.0
Rögzítés módja
panelre szerelhető
Potenciométer típusa
lineáris
Ház mérete
Kerek - 0,875" átmérő (22,23mm)