249FGJS0XB25501KA
249FGJS0XB25501KA
249FGJS0XB25501KA
DigiKey raktári szám
693-249FGJS0XB25501KA-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
249FGJS0XB25501KA
Leírás
POT 500 OHM 1W CERMET LINEAR
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
500 Ohm 1 Rész lineáris panelre szerelhető Potenciométer Nincs 1.0 Kierros Cermet 1W NYÁK érintkezők
Kategória
Pályák száma
1
Gyártó
Vishay Spectrol
Potenciométer típusa
Oldalt állítható
Sorozat
Hőmérsékleti koefficiens
±150ppm/°C
Csomagolás
Doboz
Elforgatás
295°
Alkatrész státusza
Aktív
Ellenállás anyaga
Cermet
Ellenállás (Ohm)
500
Végződtetés módja
NYÁK érintkezők
Tűrés
±10%
Működtető elem típusa
hornyolt
Teljesítmény (Watt)
1W
Működtető elem hossza
0,875" (22,23mm)
Beépített kapcsoló
Nincs
Működtető elem átmérője
0,250" (6,35mm)
Fordulatok száma
1.0
Hüvely menete
Tulajdonságok
zárt
Rögzítés módja
panelre szerelhető
Potenciométer típusa
lineáris
Ház mérete
Négyzet - 0.500" x 0.500" előlap (12.70mm x 12.70mm)