SQM120P04-04L_GE3 nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Nexperia USA Inc.
Raktáron: 4 850
Adatlap
Similar
Infineon Technologies
Raktáron: 0
Adatlap
STMicroelectronics
P-csatornás 40 V 120A (Tc) 375W (Ta) Felületszerelt TO-263 (D2PAK)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
SQM120P04-04L_GE3
DigiKey raktári szám
SQM120P04-04L_GE3TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SQM120P04-04L_GE3CT-ND - Vágott szalag (CT)
SQM120P04-04L_GE3DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SQM120P04-04L_GE3
Leírás
MOSFET P-CH 40V 120A TO263
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
SQM120P04-04L_GE3 modellek
Kategória
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
330 nC @ 10 V
Gyrt.
Ugs (Max)
±20V
Sorozat
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
13980 pF @ 20 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Teljesítményveszteség (max.)
375W (Ta)
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
FET típusa
Típusjelölés
autóipar
Technológia
Minősítés
AEC-Q101
Drain-source feszültség (Udss)
40 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain áram (Id) 25°C-on
Gyártói tokozás
TO-263 (D2PAK)
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
4,5V, 10V
Tokozás
Rds On (max.) / Id, Ugs
4mohm / 30A, 10V
Alap típusszám
Ugs(th) (Max) / Id
2,5V / 250µA