STB100NF04T4
DigiKey raktári szám
497-5951-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-5951-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-5951-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
STB100NF04T4
Leírás
MOSFET N-CH 40V 120A D2PAK
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 40 V 120A (Tc) 300W (Ta) Felületszerelt D2PAK
EDA / CAD modellek
STB100NF04T4 modellek
Kategória
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
150 nC @ 10 V
Gyrt.
Ugs (Max)
±20V
Sorozat
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
5100 pF @ 25 V
Teljesítményveszteség (max.)
300W (Ta)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
FET típusa
Típusjelölés
autóipar
Technológia
Minősítés
AEC-Q101
Drain-source feszültség (Udss)
40 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain áram (Id) 25°C-on
Gyártói tokozás
D2PAK
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
10V
Tokozás
Rds On (max.) / Id, Ugs
4,6mohm / 50A, 10V
Alap típusszám
Ugs(th) (Max) / Id
4V / 250µA