SQD25N06-22L_GE3
DigiKey raktári szám
SQD25N06-22L_GE3TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SQD25N06-22L_GE3CT-ND - Vágott szalag (CT)
SQD25N06-22L_GE3DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SQD25N06-22L_GE3
Leírás
MOSFET N-CH 60V 25A TO252
Gyártói standard átfutási idő
23 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 60 V 25A (Tc) 62W (Ta) Felületszerelt TO-252AA
Kategória
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
50 nC @ 10 V
Gyrt.
Ugs (Max)
±20V
Sorozat
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
1975 pF @ 25 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Teljesítményveszteség (max.)
62W (Ta)
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
FET típusa
Típusjelölés
autóipar
Technológia
Minősítés
AEC-Q101
Drain-source feszültség (Udss)
60 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain áram (Id) 25°C-on
Gyártói tokozás
TO-252AA
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
4,5V, 10V
Tokozás
Rds On (max.) / Id, Ugs
22mohm / 20A, 10V
Alap típusszám
Ugs(th) (Max) / Id
2,5V / 250µA