T93YA502KT20
DigiKey raktári szám
T93YA-5.0K-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
T93YA502KT20
Leírás
TRIMMER 5K OHM 0.5W PC PIN TOP
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
5 kOhms 0,5W, 1/2W NYÁK érintkezők Furatszerelt Trimmer potenciométer Cermet 21.0 fordulat Fent állítható
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
T93YA502KT20 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Gyártó
Vishay Sfernice
Fordulatok száma
21.0
Sorozat
Potenciométer típusa
Fent állítható
Csomagolás
Csőtár
Ellenállás anyaga
Cermet
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Furatszerelt
Ellenállás
5 kOhms
Végződtetés módja
NYÁK érintkezők
Teljesítmény (Watt)
0,5W, 1/2W
Méretek
Négyszögletes - 0,382" x 0,197" előlap (9,70mm x 5,00mm)
Tűrés
±10%