T93YA103KT20
DigiKey raktári szám
T93YA-10K-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
T93YA103KT20
Leírás
TRIMMER 10K OHM 0.5W PC PIN TOP
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 kOhms 0,5W, 1/2W NYÁK érintkezők Furatszerelt Trimmer potenciométer Cermet 21.0 fordulat Fent állítható
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
T93YA103KT20 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Gyártó
Vishay Sfernice
Fordulatok száma
21.0
Sorozat
Potenciométer típusa
Fent állítható
Csomagolás
Csőtár
Ellenállás anyaga
Cermet
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Furatszerelt
Ellenállás
10 kOhms
Végződtetés módja
NYÁK érintkezők
Teljesítmény (Watt)
0,5W, 1/2W
Méretek
Négyszögletes - 0,382" x 0,197" előlap (9,70mm x 5,00mm)
Tűrés
±10%